Uchwyty na magazynki i broń krótką

Uchwyty na magazynki i broń krótką

System uchwytów ma magazynki i broń BULLETMAG to rozwiązanie, które uporządkuje zawartość i zaoszczędzi miejsce w Twojej szafie na broń. Jest to produkt dla Ciebie gdy chcesz na nowo zorganizować to miejsce. Wprowadzony sposób montażu sprawia, że możesz zamontować wieszaki na broń w miejscach, które wcześniej były niewykorzystane.

Wieszaki na broń krótką i magazynki

Wieszaki dostępne na naszej stronie można podzielić na kilka grup w zależności od przedmiotów do których są przeznaczone i w zależności od sposobu zawieszania na nich broni lub magazynków.

W zależności od przeznaczenia na naszej stronie znajdziecie uchwyty na :

  • broń krótką i broń długą
  • magazynki do broni krótkiej i broni długiej
  • broń i magazynki

W zależności od sposobu zawieszania na nich broni lub magazynków nasze produkty dzielimy na:

  • uchwyty na elementy wkładane od góry
  • uchwyty na elementy wkładane z boku
  • uchwyt na elementy zawieszone bokiem

 

Uchwyt na magazynki do broni krótkiej

Nasze uchwyty zostały wykonane z najwyższą starannością i zaprojektowane tak, aby spełnić wszelkie wymagania naszych klientów. Wykonane zostały z materiału odpornego na zarysowania, zmiany temperatury i wilgoć. Umieszczenie broni i magazynków na specjalnie do tego wykonanych wieszakach gwarantuje szybki i łatwy dostęp do broni, bezpieczeństwo przechowywania i porządek. Tak istotny szczególnie przy większych kolekcjach.

Uchwyt magnetyczny na broń krótką

Podstawą systemu montowania jest bardzo silny magnes neodymowy. Gwarantuje on pewne zamocowanie wieszaka w wybranym miejscu, może to być element kasy pancernej lub inna lokalizacja. Mocne magnesy neodymowe pozwalają na zamontowanie ich praktycznie w dowolnym miejscu. Dzięki temu możesz maksymalnie wykorzystać posiadaną przestrzeń lub zagospodarować całkiem nową. Na naszej stronie znajdziesz uchwyty na magazynki i broń długą w pełni dopasowane do Twoich potrzeb.

Uchwyt magnetyczny na magazynek

Uchwyty na magazynki dostępne w naszym sklepie są tak zaprojektowane, aby magazynek nie rysował powierzchni na której będzie przechowywany oraz żeby się sam nie zarysował. Dzięki swojej wytrzymałości utrzymają także w pełni naładowane magazynki. Uchwyty wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa odpornego na zmiany temperatury oraz wilgoć.

Teraz możesz wygodnie przechowywać swoje magazynki oraz broń tam, gdzie nie mogłeś wcześniej, pozostawiając czysty i funkcjonalny sejf, o którym zawsze marzyłeś!

Wieszaki na magazynki mają trzy sposoby montażu:

  • montaż przy pomocy bardzo silnego magnesu neodymowego do metalowej powierzchni w środku sejfu jest to najwygodniejszy sposób dzięki, któremu możemy zmieniać ułożenie uchwytu wg własnych potrzeb.
  • montaż przy pomocy wkręta lub śruby do wybranej powierzchni.
  • montaż przy pomocy dwustronnej taśmy akrylowej TESA ACX 7262 jest ona już naklejona na uchwyt.  

Wybierając konkretny model wieszaka możesz dodatkowo decydować czy ma to być uchwyt na jeden, dwa, trzy lub pięć magazynków. Ty wybierasz która konfiguracja jest dla Ciebie optymalna. Wszystkie dostępne modele uchwytów na broń i magazynki pozwolą Ci w pełni wykorzystać całą przestrzeń sejfu i zachować w nim porządek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl