Uchwyty na magazynki i broń długą

Uchwyty na magazynki i broń długą

Broń długa jak każda inna broń palna w naszym kraju wymaga specjalnego przechowywania i odpowiedniego zabezpieczenia. W odpowiednim składowaniu i eksponowaniu broni długiej jak i przeznaczonych do niej magazynków niezwykle pomocne stają się specjalistyczne wieszaki.

Wieszaki na broń długą

Wieszaki na broń długą, dzięki odpowiednio dopasowanym do konkretnego modelu, silnym magnesom neodymowym są proste w montażu i demontażu. Pozwalają na zawieszenie broni w miejscach wcześniej nie dostępnych i wykorzystanie w pełni zajmowanej przestrzeni. Dobra organizacja miejsca w którym przechowuje się broń przekłada się na bezpieczeństwo i porządek. Równie istotne jest łatwiejsze utrzymanie czystości i dłuższa żywotność odpowiednio przechowywanej broni i magazynków. Dodatkowo w szafie lub gablocie można wykorzystać również uchwyty i akcesoria do broni, które pozwolą na wygodne przechowywanie na przykład słuchawek, plecaków lub pokrowców.

Uchwyt na magazynki

Na naszej stronie dostępne są również uchwyty na magazynki do broni długiej. Nasze produkty wykonane ze specjalnego, wytrzymałego tworzywa, odpornego na zarysowania oraz nie rysującego przechowywanych przedmiotów. Mogą one je utrzymać nawet gdy są naładowane oraz dostępne są w różnych konfiguracjach. Sam decydujesz czy potrzebujesz uchwytu na jeden, dwa lub pięć sztuk magazynków. Teraz możesz wygodnie przechowywać swoje je tam, gdzie nie mogłeś wcześniej, pozostawiając czysty i funkcjonalny sejf, o którym zawsze marzyłeś!

Każdy uchwyt na magazynek ma trzy sposoby montażu:

  • montaż przy pomocy bardzo silnego magnesu neodymowego do metalowej powierzchni w środku sejfu jest to najwygodniejszy sposób dzięki, któremu możemy zmieniać ułożenie uchwytu wg własnych potrzeb.
  • montaż przy pomocy wkręta lub śruby do wybranej powierzchni.
  • montaż przy pomocy dwustronnej taśmy akrylowej TESA ACX 7262 jest ona już naklejona na uchwyt.  

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące sposobu zamontowania uchwytów znajdą Państwo przy opisie konkretnego produkty.

Uchwyt na broń długą

Każdy dostępny na naszej stronie uchwyt otrzymuje odpowiednio dopasowaną do swojego modelu ilość magnesów neodymowych. To ich moc decyduje o ich sile i uniwersalnym charakterze. W przypadku broni długiej może zaistnieć konieczność zastosowania dwóch uchwytów aby dobrze i bezpiecznie zawiesić konkretny model broni. Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie produktu którego potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Możemy wykonać go dla Ciebie na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań aby zakupy w naszym sklepie były dla Ciebie przyjemnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl