Inne uchwyty / akcesoria

Uchwyt na tłumik Uchwyt na tłumik
Producent: BULLETMAG
CENA OD: 59,00 zł
zobacz więcej
Uchwyt na klucze Uchwyt na klucze
Producent: BULLETMAG
CENA OD: 49,00 zł
zobacz więcej
  • nowość

Akcesoria do broni

Każdy kto posiada broń musi zadbać nie tylko o nią i jej przechowywane, ale także o akcesoria z nią związane, takie jak środki do konserwacji, okulary, preparaty do czyszczenia oraz inne przedmioty tego typu. Do przedmiotów niezbędnych można zaliczyć produkty ułatwiające bezpieczne przechowywanie i utrzymanie porządku w swojej kolekcji. To trwałe i profesjonalne uchwyty na broń krótką, broń długą i odpowiadające im magazynki oraz wieszaki uniwersalne ułatwiające przechowywanie innych przedmiotów z nią przechowywanych.

Uchwyt na magnes

W ofercie naszego sklepu można znaleźć uchwyty uniwersalne lub uchwyty na broń wykorzystujące magnesy neodymowe. Umożliwiają one na zamontowanie wieszaków na pionowych powierzchniach bez konieczności wiercenia czy klejenia. W trakcie użytkowania uchwyt można wielokrotnie mocować i zdejmować w wybranych miejscach. W zależności od potrzeb zamówienie może obejmować uchwyty uniwersalne lub dedykowane do konkretnego modelu broni. Jako producent możemy zaoferować szeroki asortyment tego typu produktów lub wykonać konkretny wieszak według wytycznych klienta.

Uchwyt magnetyczny uniwersalny

Uchwyty dedykowane mają sprecyzowaną wielkość, dopasowaną do konkretnego modelu broni lub magazynków. Uchwyty uniwersalne mogą być wykorzystywane do zawieszania broni lub innych przedmiotów takich jak kabury, słuchawki, torby lub plecaki. Dzięki zastosowaniu magnesów neodymowych każdy z niech ma dokładnie określoną nośność.

Uchwyt na klucze do drzwi

Nasz sklep oferuje również uchwyty, które można wykorzystać w innych częściach domu. Magnetyczny wieszak na klucze będzie idealny do garażu lub pomieszczenia gospodarczego. Może również służyć do przechowywania w szafie pancernej, na przykład zapasowych kluczy do samochodu.

Wieszak na słuchawki do biurka

Zarówno broń sportowa jak i akcesoria do broni palnej mogą być odpowiednio przechowywane. Ład i porządek ułatwia nam dostęp do każdego elementu wyposażenia, w zorganizowanej przestrzeni łatwiej utrzymać czystość i należycie zadbać o każdy element broni. Nasza strona oferuje uchwyty dzięki którym zaprowadzisz porządek w swojej szafie pancernej i nie tylko. Spora ilość akcesoriów u nas dostępnych może być wykorzysta w codziennym życiu, są to produkty nie tylko do przechowywania broni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl