• BULLETMAG.pl - celuj w zorganizowanie !

  Posiadasz broń i magazynki do niej? Nie lubisz bałaganu i porozrzucanych magazynków lub broni?

  DOBRZE TRAFIŁEŚ :) Mamy największy wybór uchwytów na broń i magazynki. W ofercie znajdziesz ponad 250 różnych produktów: uchwyty do większości broni dostępnych na rynku i magazynków (MAGPUL, LANCER, FAB DEFENSE, DANIEL DEFENSE), pojemniki na amunicję oraz akcesoria strzeleckie. 

  W ofercie sklepu BULLETMAG.pl na pewno znajdziesz coś, co pomoże Ci w uporządkowaniu swojej szafy z bronią. Posiadamy uchwyty / wieszaki do broni i magazynków GLOCK, CZ, AK47, AR, SIG SAUER, HECKLER & KOCH, BERETTA, SMITH & WESSON oraz wielu innych - Nasza oferta jest co chwilę powiększana aby utrzymać porządek w Twojej świątyni :)

  Uchwyty / wieszaki pomieszczą/utrzymają także w pełni naładowane magazynki i broń. Wszystkie wymiary są dokładnie przemyślane aby utrzymać magazynki / broń stabilnie. Używamy najmocniejszych magnesów - masz pewność stabilnego przechowywania i utrzymania uchwytów w szafie S1. Porównaj i przekonaj się sam :)

  Uchwyty wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa. 

  WAŻNE: Uchwyty / wieszaki są zaprojektowane tak, że magnes nie oddziaływuje na broń czy magazynki i nie namagnesowuje ich. Magnesy przyciągają tylko od strony powierzchni gdzie ma być umieszczony uchwyt i pozwalają na zamontowanie ich praktycznie w dowolnym miejscu - wybór należy do Ciebie!

 • magazynki

Teraz możesz wygodnie przechowywać swoje magazynki / broń tam, gdzie nie mogłeś wcześniej, pozostawiając czysty i funkcjonalny sejf, o którym zawsze marzyłeś. 

Sklep z uchwytami na broń - Bulletmag

Posiadanie broni nierozerwalnie związane jest z zagwarantowaniem odpowiedniego miejsca do jej przechowywania. Jako właściciele, jesteśmy zobowiązani przepisami do odpowiedniego jej zmagazynowania i zabezpieczenia przed dostępem osób niepowołanych. Nakłada to na posiadaczy broni szereg obowiązków dotyczących przygotowania miejsca w którym będziemy przechowywać broń, magazynki i amunicję.

Każda osoba posiadająca broń we własnym zakresie organizuje miejsce jej przechowywania, najczęściej są to różnej wielkości szafy pancerne lub specjalnie skonstruowane gabloty w przypadku broni będącej eksponatami. Każde z tych miejsc powinno być odpowiednio zorganizowane i zaplanowane. Tak, aby bezpiecznie przechowywać wszystkie przedmioty i cieszyć się funkcjonalnością i porządkiem. Dzięki oferowanym przez nas uchwytom na broń i magazynki uporządkujesz swoja kolekcję broni, zaprowadzisz ład i porządek tam gdzie jest on niezbędny oraz w pełni wykorzystasz miejsce dostępne na broń. Pamiętaj odpowiedni sposób przechowywania to wygoda korzystania i bezpieczeństwo Twoje i osób wokół Ciebie.

Profesjonalne uchwyt na broń – duży wybór

Nie zależnie od tego jak wiele sztuk broni liczy Twoja kolekcja, posiadanie jej wymaga utrzymania porządku i pilnowania odpowiedniego sposobu przechowywania. Dzięki naszym produktom uporządkujesz swoją szafę z bronią i będziesz cieszył się funkcjonalnym ułożeniem wszystkich elementów. To przecież takie proste gdy wszystko leży na swoim miejscu i z łatwością możesz sięgnąć po każdy przedmiot. Posiadamy w swojej ofercie uchwyty do broni i magazynków GLOCK, CZ, AK47, AR, SIG SAUER, HECKLER & KOCH, BERETTA, SMITH & WESSON oraz wielu innych. Dlatego jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas to czego szukasz. Jeżeli Twoje zamówienie jest nietypowe, skontaktuj się z nami, wykonamy je dla Ciebie na indywidualne zamówienie.

Uchwyt magnetyczny na broń– zadbaj o porządek i bezpieczeństwo

Porządek i odpowiednia organizacja przy przechowywaniu broni to konieczność. Tylko mając wszystko uporządkowane i zorganizowane w odpowiedni sposób możemy być pewni że zachowaliśmy konieczną ostrożność w kontakcie z bronią. Dlatego nasze uchwyty na magazynki i broń krótką to najprostsza metoda zaprowadzenia porządku tam gdzie go brakuje.

Nasza oferta obejmuje uchwyty na magazynki, uchwyty na broń oraz łączone wieszaki na broń i określoną ilość magazynków. Elementy te zaprojektowane zostały w taki sposób, aby dać możliwość wyboru sposobu ich mocowania do pionowej powierzchni szafy lub gabloty. W zależności od wybranego modelu pozwalają na wkładanie broni i magazynków od góry lub od boku. Cała nasza oferta pozwala na stworzenie zorganizowanej i funkcjonalnej przestrzeni w której pomieścisz wszystkie swoje skarby.

Zobacz więcej
Pokaż mniej
Polecane produkty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl